
GradConn
型号:
CABLE 138 RF-0150-A-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY MHF1-RPSMA JK-PL 5.906"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.792
$10.792
10
$9.7128
$97.128
25
$9.14926
$228.7315
50
$8.9148
$445.74
100
$8.68015
$868.015
250
$7.74174
$1935.435
500
$7.272535
$3636.2675
1000
$6.427976
$6427.976
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | Nautilus |
| Length | 5.906" (150.00mm) |
| Mfr | GradConn |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | IPEX MHF1 to RP-SMA |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | CABLE 138 |