
Taoglas Limited
型号:
CAB.A02
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY SMA-MHF3 JCK-PLG 3.740"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7475
$5.7475
100
$5.605
$560.5
500
$5.348519
$2674.2595
1000
$4.645528
$4645.528
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| 2nd Connector | W.FL, IPEX MHF3 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 3.740" (95.00mm) |
| Mfr | Taoglas Limited |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMA to W.FL, IPEX MHF3 |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |