
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
型号:
C1812X226M025T
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 22UF 25V X7R 1812
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.8056
$8.056
50
$0.69844
$34.922
100
$0.604485
$60.4485
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | SMPS Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | HCC |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Mfr | Holy Stone Enterprise Co., Ltd. |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |