
Isabellenhuette USA
型号:
BVT-I-R003-1.0
封装:
2512
批次:
-
描述:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.003
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.729
$1.729
10
$1.53045
$15.3045
25
$1.41892
$35.473
50
$1.3357
$66.785
100
$1.16869
$116.869
250
$1.001718
$250.4295
500
$0.834765
$417.3825
1000
$0.723463
$723.463
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | 0.034" (0.86mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.119" W (6.35mm x 3.02mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3 mOhms |
| Power (Watts) | 6W |
| Series | BVT |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |