
Isabellenhuette USA
型号:
BVS-A-R001-1.0
封装:
3920
批次:
-
描述:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.001
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
10
$2.375
$23.75
25
$2.2021
$55.0525
50
$2.07252
$103.626
100
$1.813455
$181.3455
250
$1.55439
$388.5975
500
$1.295325
$647.6625
1000
$1.122615
$1122.615
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3920 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 mOhms |
| Power (Watts) | 8W |
| Series | BVS |
| Package / Case | 3920 (1052 Metric) |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |