
Rohm Semiconductor
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 2.2mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Power (Watts) | 500 mW |
| Series | - |
| Function | Receiver, DTMF |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Interface | - |
| Base Product Number | BU887 |