
Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4575
$7.4575
10
$6.74595
$67.4595
25
$6.37298
$159.3245
40
$6.217512
$248.70048
96
$5.90672
$567.04512
288
$5.284936
$1522.061568
480
$4.974038
$2387.53824
960
$4.352292
$4178.20032
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BTS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Base Product Number | BTS-025 |