
WeEn Semiconductors
型号:
BT134-800E,127
封装:
SOT-82-3
批次:
-
描述:
TRIAC SENS GATE 800V 4A SOT82-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.55765
$5.5765
100
$0.427215
$42.7215
500
$0.337744
$168.872
1000
$0.270199
$270.199
2000
$0.244862
$489.724
5000
$0.227981
$1139.905
10000
$0.219536
$2195.36
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 15 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-82-3 |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-82 |
| Mfr | WeEn Semiconductors |
| Package | Tube |
| Base Product Number | BT134 |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 25A, 27A |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 4 A |