
Rohm Semiconductor
型号:
BRCB016GWL-3E2
封装:
5-UCSP50L1 (1.1x1.15)
批次:
-
描述:
IC EEPROM 16KBIT I2C 5UCSP50L1
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5491
$5.491
25
$0.54264
$13.566
50
$0.53941
$26.9705
100
$0.482315
$48.2315
250
$0.478268
$119.567
500
$0.471181
$235.5905
1000
$0.454328
$454.328
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 2K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 5-UCSP50L1 (1.1x1.15) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Memory Size | 16Kbit |
| Package / Case | 5-UFBGA, CSPBGA |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | BRCB016 |