
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/MDL-V-1-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
5
$1.71
$8.55
10
$1.6245
$16.245
50
$1.31081
$65.5405
100
$1.111405
$111.1405
250
$1.082886
$270.7215
500
$0.911905
$455.9525
1000
$0.812164
$812.164
5000
$0.712424
$3562.12
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 11.498 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| DC Cold Resistance | 0.273 Ohms |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDL |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |