
Eaton - Electronics Division
型号:
BK-HVI-HH-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSEHOLDER IP54 600V Q.C.
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.271
$36.271
5
$34.542
$172.71
10
$31.95135
$319.5135
50
$27.6336
$1381.68
100
$25.9065
$2590.65
250
$24.1794
$6044.85
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.3mm x 32mm) |
| Series | HVI |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Copper |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |