
Eaton - Bussmann Electrical Division
型号:
BK/HHC
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR BLADE 32V 16A IN LINE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.3595
$12.3595
5
$11.9168
$59.584
10
$11.476
$114.76
50
$8.8274
$441.37
100
$7.50329
$750.329
250
$7.06192
$1765.48
500
$6.17918
$3089.59
1000
$5.958495
$5958.495
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm) |
| Series | HHC |
| For Use With/Related Products | ATC, ATO |
| Voltage | 32V |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Contact Material | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |