
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/GMD-125-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4295
$3.4295
5
$3.3117
$16.5585
10
$3.19675
$31.9675
50
$2.51199
$125.5995
100
$2.05523
$205.523
250
$1.998154
$499.5385
500
$1.712698
$856.349
1000
$1.598527
$1598.527
5000
$1.427261
$7136.305
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.043 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| DC Cold Resistance | 8.125 Ohms |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 125 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |