
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/AGX-4/10
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 400MA 250VAC 8AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.363
$3.363
5
$3.2471
$16.2355
10
$3.135
$31.35
50
$2.46335
$123.1675
100
$2.01552
$201.552
250
$1.959546
$489.8865
500
$1.6796
$839.8
1000
$1.567633
$1567.633
5000
$1.399673
$6998.365
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| DC Cold Resistance | 0.568 Ohms |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 400 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.042" L (6.35mm x 26.47mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AGX |
| Package / Case | 8AG, 1/4" x 1" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |