BK/1A5018-07
detaildesc
BK/1A5018-07
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/1A5018-07
描述:
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
库存 : 270
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Fuseholder Type Clip
Termination Style PC Pin
Current Rating (Amps) 15 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish Silver
Orientation Horizontal
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Fuse Size 0.197" Dia (5mm)
Series 1AXXXX
For Use With/Related Products 5mm Dia Fuses
Voltage 500V