
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/1A5018-07
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0545
$1.0545
5
$1.0203
$5.1015
10
$0.9538
$9.538
50
$0.78964
$39.482
100
$0.65797
$65.797
250
$0.641554
$160.3885
500
$0.54283
$271.415
1000
$0.477042
$477.042
5000
$0.42769
$2138.45
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Silver |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | 1AXXXX |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 500V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Spring Bronze |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |