
Comus International
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.151
$8.151
10
$7.64275
$76.4275
25
$6.79326
$169.8315
50
$6.45354
$322.677
100
$6.113915
$611.3915
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 8 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 1.5 kOhms |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Series | BFM |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Contact Material | Ruthenium (Ru) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Comus International |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 0.1 ms |
| Features | Electrostatic Shield |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | BFM-1 |