
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
BFC233810224
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.4516
$14.516
50
$1.26654
$63.327
100
$1.10827
$110.827
500
$0.84436
$422.18
1000
$0.738815
$738.815
2500
$0.712424
$1781.06
5000
$0.686042
$3430.21
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.768" (19.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKP338 1 |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 440V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |