
STMicroelectronics
型号:
BD135-16
封装:
SOT-32
批次:
-
描述:
TRANS NPN 45V 1.5A SOT32
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.47975
$4.7975
100
$0.35834
$35.834
500
$0.28158
$140.79
1000
$0.217578
$217.578
2000
$0.198388
$396.776
5000
$0.185582
$927.91
10000
$0.172786
$1727.86
50000
$0.160588
$8029.4
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45 V |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SOT-32 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Power - Max | 1.25 W |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 150mA, 2V |
| Base Product Number | BD135 |