
TTM Technologies, Inc.
型号:
BD0826J50200AHF
封装:
-
批次:
-
描述:
BALUN 800MHZ-2.6GHZ 50/200 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2445
$1.2445
10
$1.22265
$12.2265
25
$0.81814
$20.4535
50
$0.72846
$36.423
100
$0.667375
$66.7375
250
$0.598728
$149.682
500
$0.586264
$293.132
1000
$0.424099
$424.099
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 800MHz ~ 2.6GHz |
| Series | Xinger® |
| Phase Difference | 3° |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 200Ohm |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Return Loss (Min) | 8.5dB |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Insertion Loss (Max) | 1.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | BD0826 |