
onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2375
$2.375
100
$0.12578
$12.578
500
$0.082764
$41.382
1000
$0.056278
$56.278
2000
$0.050758
$101.516
5000
$0.044137
$220.685
请发送询价,我们将立即回复。
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-35 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 100 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 100 mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 125 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Base Product Number | BAY72 |