
NXP USA Inc.
型号:
BAP64-02,115
品牌:
封装:
SOD-523
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 175V 715MW SOD523
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.30685
$3.0685
25
$0.28082
$7.0205
100
$0.209095
$20.9095
250
$0.189506
$47.3765
500
$0.156826
$78.413
1000
$0.11762
$117.62
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 175V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.35pF @ 20V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 100 mA |
| Resistance @ If, F | 1.35Ohm @ 100mA, 100MHz |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Power Dissipation (Max) | 715 mW |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BAP64 |