
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82720S2601N040
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 4.4MH 600MA 2LN SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9165
$2.9165
10
$2.67235
$26.7235
25
$2.42972
$60.743
50
$2.04098
$102.049
100
$1.749425
$174.9425
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 400mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.571" L x 0.524" W (14.50mm x 13.30mm) |
| Height (Max) | 0.421" (10.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82720 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 8 Gull Wing |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 600mA |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 4.4 mH @ 10 kHz |