
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82720H0015A030
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 47MH 300MA 2LN TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.287
$3.287
10
$3.01055
$30.1055
25
$2.73714
$68.4285
40
$2.299238
$91.96952
80
$1.970775
$157.662
230
$1.861297
$428.09831
450
$1.751819
$788.31855
1350
$1.642322
$2217.1347
2700
$1.587583
$4286.4741
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 2.7Ohm (Typ) |
| Approval Agency | UL |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) |
| Height (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82720 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 300mA |
| Voltage Rating - AC | 42V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 47 mH @ 10 kHz |