B82464P4821M000
detaildesc
B82464P4821M000
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82464P4821M000
描述:
FIXED IND 820NH 7.5A 7 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 10.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Inductance 820 nH