
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82141A1392K009
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 3.9UH 560MA 320MOHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.3724
$3.724
25
$0.32566
$8.1415
50
$0.2793
$13.965
100
$0.25593
$25.593
250
$0.232674
$58.1685
500
$0.218709
$109.3545
1000
$0.167532
$167.532
2500
$0.158222
$395.555
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 7.96 MHz |
| Q @ Freq | 50 @ 7.96MHz |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 560 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 320mOhm Max |
| Ratings | - |
| Inductance | 3.9 µH |
| Series | SBC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Axial |
| Frequency - Self Resonant | 70MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Material - Core | Ferrite |