
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72590T0170S160
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 32.5V 20A 0402
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.33535
$3.3535
25
$0.29298
$7.3245
100
$0.18962
$18.962
250
$0.156978
$39.2445
500
$0.12559
$62.795
1000
$0.096282
$96.282
2500
$0.083724
$209.31
5000
$0.075354
$376.77
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Varistor Voltage (Min) | 24.38 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 32.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 40.63 V |
| Series | Standard |
| Energy | 0.01J |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Maximum AC Volts | 17 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 19 V |
| Current - Surge | 20 A |