
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B43252A2227M000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.2021
$22.021
50
$1.92166
$96.083
100
$1.6815
$168.15
500
$1.281113
$640.5565
1000
$1.120972
$1120.972
2500
$1.080938
$2702.345
5000
$1.040906
$5204.53
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 820 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | B43252 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.271 A @ 20 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |