
Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
型号:
B39182B8018P810
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DUPLEXER 1.7475/1.8425GHZ SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.838
$3.838
10
$3.29175
$32.9175
25
$3.21328
$80.332
50
$3.135
$156.75
100
$2.35125
$235.125
250
$2.272856
$568.214
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.71GHz ~ 1.785GHz / 1.805GHz ~ 1.88GHz |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mfr | Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters) |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 46.00dB / 49.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 44.00dB / 47.00dB |
| Product Status | Active |