
American Zettler
型号:
AZ9731-1A-12DC4
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
40A MINI-ISO AUTO RELAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.394
$2.394
16
$2.244974
$35.919584
32
$1.995893
$63.868576
48
$1.896038
$91.009824
80
$1.796212
$143.69696
240
$1.596598
$383.18352
448
$1.49682
$670.57536
960
$1.397032
$1341.15072
4912
$1.347138
$6617.141856
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.6W |
| Switching Voltage | 75VDC - Max |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 40 A |
| Coil Current | 133.3 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 90 Ohms |
| Must Release Voltage | 1.8 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | - |
| Operate Time | 7 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | American Zettler |
| Must Operate Voltage | 7.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | Sealed - Fully |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | AZ9731 |