
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AY1392M61Y5UC63L0
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 3900PF 760VAC Y5U RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
10
$0.6232
$6.232
50
$0.51813
$25.9065
100
$0.44612
$44.612
500
$0.34542
$172.71
1000
$0.297445
$297.445
2500
$0.278255
$695.6375
5000
$0.263862
$1319.31
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety, Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.728" (18.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 760VAC |
| Temperature Coefficient | Y5U (E) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.610" Dia (15.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, X1, Y1 |
| Series | AY1 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 3900 pF |
| Features | Flame Retardant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |