
Panasonic Electric Works
型号:
AXT534124A
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 34POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.311
$13.11
25
$1.25476
$31.369
50
$1.22702
$61.351
100
$1.171255
$117.1255
250
$1.059706
$264.9265
500
$0.976049
$488.0245
1000
$0.836618
$836.618
2500
$0.780843
$1952.1075
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.038" (0.97mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | F4S |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | Solder Retention |
| Package | Strip |
| Mated Stacking Heights | 1mm |
| Base Product Number | AXT534124 |