
Abracon LLC
型号:
AWSCR-48.00CW-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CERAMIC RES 48.0000MHZ 5PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AWSCR-CW |
| Type | Ceramic |
| Package / Case | 3-SMD, Non-Standard |
| Mfr | Abracon LLC |
| Capacitance | 5 pF |
| Frequency | 48 MHz |
| Height | 0.047" (1.19mm) |
| Features | Built in Capacitor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50 Ohms |