
Assmann WSW Components
型号:
AWG28-24/G/300
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL RIBN 24COND 0.05 GRAY 10'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.101
$9.101
5
$7.5259
$37.6295
10
$6.94165
$69.4165
25
$6.22972
$155.743
50
$5.72109
$286.0545
100
$5.263475
$526.3475
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Product Status | Active |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Ratings | UL Style 2651 |
| Series | AWG |
| First Conductor Mark | Red |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | 1.200" (30.48mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Number of Conductors | 24 |