
Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$110.1525
$110.1525
5
$104.9921
$524.9605
10
$103.2707
$1032.707
25
$99.8279
$2495.6975
50
$91.56632
$4578.316
请发送询价,我们将立即回复。
| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Desktop |
| Output Connector | NEMA 5-15R |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 12.000" L x 6.400" W (304.80mm x 162.56mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 13.7 lbs (6.2 kg) |
| Series | AVR |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 550VA / 300W |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| AC Outlets | 8 (4 UPS, 4 Surge Only) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 4.330" (109.98mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | RJ11 |