
Knowles Voltronics
型号:
AT25SD
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TRIMMER 1-23PF 125V PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Q @ Freq | 2000 @ 100MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.980" (24.89mm) |
| Voltage - Rated | 125 V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 0.300" Dia (7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Series | A |
| Capacitance Range | 1 ~ 23pF |
| Mfr | Knowles Voltronics |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Top |