
PUI Audio, Inc.
型号:
AST-01532MR-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8855
$3.8855
10
$3.2167
$32.167
25
$2.9678
$74.195
40
$2.7873
$111.492
80
$2.613688
$209.09504
650
$2.254787
$1465.61155
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 2.1 kHz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Size / Dimension | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | AST |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 300 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 500 mW |
| Frequency - Self Resonant | 2100Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 32 Ohms |
| Efficiency - Testing | 300mW/100mm |
| Efficiency - dBA | 87.00 |