
Broadcom Limited
型号:
AREQ-9020-MP000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
3528 PLCC-4 SURFACE MOUNT INFRAR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
10
$0.81035
$8.1035
100
$0.599545
$59.9545
500
$0.550905
$275.4525
1000
$0.453692
$453.692
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Viewing Angle | 120° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 18mW/sr @ 100mA |
| Series | AREQ-9x20-xx000 |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | AREQ |