
Panasonic Electric Works
型号:
AQY210HL
封装:
4-DIP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.28
$2.28
10
$2.1356
$21.356
25
$1.89848
$47.462
50
$1.80329
$90.1645
100
$1.70848
$170.848
250
$1.518632
$379.658
500
$1.423708
$711.854
1000
$1.328803
$1328.803
5000
$1.281341
$6406.705
请发送询价,我们将立即回复。
| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQY21 |