
Panasonic Electric Works
型号:
AQV201
封装:
6-DIP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-40V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.0395
$7.0395
10
$6.6025
$66.025
25
$5.86872
$146.718
50
$5.57536
$278.768
100
$5.28181
$528.181
250
$4.694976
$1173.744
500
$4.40154
$2200.77
1000
$4.108104
$4108.104
请发送询价,我们将立即回复。
| Load Current | 500 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 1 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.3VDC |
| Base Product Number | AQV20 |