首页 / 固定电感器 / APSC00070740561TS0
APSC00070740561TS0
detaildesc
APSC00070740561TS0
Chilisin Electronics
型号:
APSC00070740561TS0
描述:
INDUCTOR POWER
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm Max
Ratings AEC-Q200
Inductance 560 µH