
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
APS16-LP371013-25mAh
封装:
-
批次:
-
描述:
BATTERYPOWER SUPPLY, LITHIUM IO
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | - |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | - |
| Voltage - Rated | 3.7 V |
| Size / Dimension | 0.51" L x 0.39" W x 0.15" H (13.0mm x 10.0mm x 3.7mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | APS16-LP371013-25mAh |
| Capacity | 25mAh |
| Standard Charge Time | 4.25Hrs |
| Battery Chemistry | Lithium-Ion Polymer |
| Mfr | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Package | Case |
| Shelf Life | - |