
RF Solutions
型号:
ANT-4GIBAR-SMA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT I BAR 4G LTE GSM S3M MA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.464
$12.464
10
$11.4589
$114.589
25
$10.98428
$274.607
100
$9.678125
$967.8125
250
$9.203144
$2300.786
500
$8.609375
$4304.6875
1000
$7.896875
$7896.875
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 700MHz ~ 2.7GHz |
| Applications | 4G, LTE |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Height (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5 |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 1.7GHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | RF Solutions |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 3m |
| Package | Bag |
| Gain | 3dBi |
| Base Product Number | ANT-4GIBAR |
| Frequency Group | Wide Band |