
Broadcom Limited
型号:
AMGP-6342-TR2G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 40.5GHZ-43.5GHZ
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SMD |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5V |
| Test Frequency | 40.5GHz |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Frequency | 40.5GHz ~ 43.5GHz |
| P1dB | - |
| Noise Figure | 10dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 11.3dB |
| Base Product Number | AMGP-6342 |