ALSR1027R00FE12
detaildesc
ALSR1027R00FE12
Vishay Dale
型号:
ALSR1027R00FE12
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 27 OHM 7W 1% AXIAL
库存 : 335
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 Ohms
Power (Watts) 7W