
PUI Audio, Inc.
型号:
AI-2604-TT-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER MAGNETIC 12V 26X26MM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.686
$3.686
10
$3.04665
$30.4665
30
$2.81105
$84.3315
60
$2.64005
$158.403
90
$2.4757
$222.813
450
$2.135752
$961.0884
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.795" (20.20mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Current - Supply | 50mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 1.024" W (26.00mm x 26.00mm) |
| Voltage Range | 8 ~ 16V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | AI |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Frequency | 400Hz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |