
Texas Instruments
型号:
AFE1230E
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC AFE 1 CHAN 16BIT 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$50.103
$50.103
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Supply, Digital | 3.15V ~ 5.25V |
| Voltage - Supply, Analog | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Power (Watts) | 750 mW |
| Series | - |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | AFE1230 |