
Delta Electronics
型号:
AFB0912H-F00
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.979
$15.979
10
$15.2494
$152.494
25
$13.79742
$344.9355
50
$12.70815
$635.4075
100
$11.401045
$1140.1045
250
$10.52961
$2632.4025
500
$9.80343
$4901.715
请发送询价,我们将立即回复。
| Air Flow | 51.2 CFM (1.43m³/min) |
| Noise | 34.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.160A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 2850 RPM |
| Mfr | Delta Electronics |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.40mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.177 in H2O (44.1 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H |
| Weight | 0.219 lb (99.34 g) |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Power (Watts) | 1.92 W |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | AFB |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AFB0912 |