AF122-FR-073K3L
detaildesc
AF122-FR-073K3L
YAGEO
型号:
AF122-FR-073K3L
品牌:
YAGEO
封装:
0404
描述:
RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0404
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0404
Series AF122
Power Per Element 62.5mW