首页 / RF 滤波器 / AE8750.55B11379
AE8750.55B11379
detaildesc
AE8750.55B11379
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE8750.55B11379
描述:
8750.55 MHZ CAVITY BANDPASS FILT
用户指南
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.000" W (101.60mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.720" (18.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 25MHz