
Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-BF707KBCZ-4
封装:
184-CSPBGA (12x12)
批次:
-
描述:
IC DSP LP 1024KB L2SR 184BGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.282
$24.282
10
$22.39245
$223.9245
25
$21.3864
$534.66
80
$19.121838
$1529.74704
230
$18.241282
$4195.49486
440
$17.360642
$7638.68248
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (512kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 184-CSPBGA (12x12) |
| Series | Blackfin® |
| Clock Rate | 400MHz |
| Type | Blackfin+ |
| Package / Case | 184-LFBGA, CSPBGA |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Core | 1.10V |
| Voltage - I/O | 1.8V, 3.3V |
| Package | Tray |
| Interface | CAN, DSPI, EBI/EMI, I²C, PPI, QSPI, SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| On-Chip RAM | 1MB |
| Base Product Number | ADSP-BF707 |